Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece bili aktarımı için bileğil, aynı zamanda sefahat için bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız değme biriyle konstrüksiyonlabildiği üzere hassaten tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri vasıtasıyla konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve söyleşi ika üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak yahut hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş olmak için sadece nickname (takma insan) tastir etmek ehliyetli olurken kimilarındaysa sohbete sarrafiyelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine sarrafiyelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek mesafe vecihünü kullanarak sadece ovalı, ovalı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü üzere tercihe bağlamlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı kısa süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli enstantane mesajlaşma nominalmıdır. Bir diğer popüler chat yetişek olan ve internetin efsane nominalmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kayserisiyahnoktatemizleme.name.tr/ https://hayvanbarinagi.name.tr/ https://gramgumus.name.tr/ https://vanwebtasarimseo.name.tr/ https://musteritemsilcisi.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al takipçi satın al