Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, yüksek lisans eğitimini Güçlü Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Patronaj ve Kurum yerında İstanbul ışıklı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye bölümünde marka bünyeu, yönetimi, izlemsel marka planlaması ve Türkiye’bile ilk kat önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise bünyelanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze kadar terbiye bölümünde aile olarak birbunca markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En muhteşem ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden kafalayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim bilimi, spor, konuşma, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası canlı çdüzenışmalar yürüten KALKO, birbunca futbol, basket köleübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde belde aldığı Heybetliçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların semtı silsile Türkiye’nin en muhteşem özel meslek ve kurs derneği olan TÖDER’bile 6 senedir dümen kurulunda belde almaktadır.

KALKO, terbiye yerında yaptığı muvaffakiyetlı antreimlerden dolayı birbunca deri, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Yılın Eğitim bilimi Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu toplumsal yardımlaşma vakfında terbiye yerında projeler yürütmektedir. Her sene birbunca öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Resul Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve ilkokul ile yan yana öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Eğitim bilimi Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kayserisiyahnoktatemizleme.name.tr/ https://hayvanbarinagi.name.tr/ https://gramgumus.name.tr/ https://vanwebtasarimseo.name.tr/ https://musteritemsilcisi.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al