Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman konum almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan zevat muhtevain bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bağışlamak muhtevain sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en şanlı duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece hileışdemeviklarını göçermek ve insanların henüz azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek muhtevain ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine munis olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets yararlanmaı muhtevain mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması yerine, buharlaşması hasebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara nazaran henüz azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bağışlamak muhtevain sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, yararlanmaı da mevzii yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar başka duman ürünleri kadar tabilık gestaltcı olabileceği konusunda ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets kadar duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve başka sıhhat problemlerine illet olabileceğinden tasa etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri bile ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla yanında, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara nazaran henüz azca zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan zevat muhtevain tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara nazaran henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün yararlanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına munis şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sıhhat önerilerine munis şekilde kullanmalıdırlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kayserisiyahnoktatemizleme.name.tr/ https://hayvanbarinagi.name.tr/ https://gramgumus.name.tr/ https://vanwebtasarimseo.name.tr/ https://musteritemsilcisi.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al takipçi satın al