Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çısoy bir Bilgi âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çısoy en balaban oranda ilaç kucakerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu balaban adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği düzı bakmak talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun haber nişanarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen serarı medlulında ülkesini daimî simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat servuruları ile bile meşhurdur. 143 tane servurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedi gelişen olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında bundan sonra doğru bir mütehassıs olmasıyla yanında kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol güruhlen flavonol glikozit esaslı olmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el arasında en çok berat servurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla hoş alışverişlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse bile asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında olmak üzere sağaltım yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine balaban bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uzatmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilindik şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (kat hasiyet) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı münfailtır. Bilcümle çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birgeniş şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Muinsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca bileşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak alışverişler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta katıkların geçmesi kucakin sınırlı bir devranı beklesek bile bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile kucakerisinden zorlamasız bir biçimde sağaltım edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Hassaten cinsel alışverişlev bozukluğunu da sağaltım etmek kucakin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış coşkunluke karşı dirençli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat servurularının 2000 adetine yakının hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı alışverişleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai yaşamdan ırak zaruri mekân istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü bildirme eden Spektral Holding Patronaj Yerleşmiş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına konstrüksiyonlabilecek en sadık katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da balaban gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde belde düz diğer marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik bileneşelendiren patentinin hak sahibi olması ve servurusunu ilk yaratıcı eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın gerçek yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzında çtuzakışmalarını daimî koskocamanleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birgeniş kat Türkiye Senenin Bilgi âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil emlak haricinde kısaca küresel anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulduğu farklı emların karşıtlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile yanında hoş alışverişlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı alışverişe yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birgeniş farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş ayar yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda belde düz bir kızıl sahası ile yanında serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğalışverişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun durağan ayar veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a basıcı eroin ruhsatları ile sağlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal zir konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak alışveriştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.kez ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası olmak üzere dü sınai hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada mezheplerine belde maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban eklenmiş ayar sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise natürel malzeme konstrüksiyonsındaki bilgisizluklar yardımıyla faik derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faik oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt en planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde düz ayrıntılara bakılırsa hassaten, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kayserisiyahnoktatemizleme.name.tr/ https://hayvanbarinagi.name.tr/ https://gramgumus.name.tr/ https://vanwebtasarimseo.name.tr/ https://musteritemsilcisi.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al takipçi satın al